Стоматологія лікаря Кокоша О.В. Кам'янець-Подільський

Телефон
+380(67)933-54-92 - Олександр Васильович, +380(96)989-56-67 - Анастасія Олександрівна - пародонтолог
09:00 - 18:00
Закрито
10.25 дуже добре
(8 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Ціна
297 переглядів у травні
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Увага!
!

Фотоальбоми (2)

Інформація про компанію

Стоматологія
Діагностика зубів
Лікування карієсу
Лікування кореневих каналів
Пломбування каналів
Пломбування зубів
Зняття зубного каменю
Лікування ясен
Герметизація фісур
Відбілювання зубів
Фторування зубів і відновлення емалі
Чистка зубів
Брекети
Пластини для виправлення прикусу
Імплантація зубів
Коронка металокерамічна
Зубні протези
Коронка безметалева
Коронка цільнокерамічна
Видалення молочного зуба
Видалення постійного зуба
Видалення зуба мудрості
Видалення нерва
Пластика ясенного краю
Художня реставрація зубів
Лікування альвеоліту
Лікування періоститу
Лікування періодонтиту
Лікування пародонтозу
Лікування пародонтиту
Лікування гінгівіту
Лікування пульпіту
Лікування стоматиту
Рентген зубів
Панорамний знімок
Дитяча стоматологія
Лікування під наркозом
Лікування гіперестезії
Лікування гіпоплазії емалі зубів
Медичні і оздоровчі центри
Медичні центри
Приватні клініки
Про нас
Лікування зубів Кам'янець пропонує проводити у стоматологічному кабінеті лікаря Кокоша. Тут займаються лікуванням таких захворювань як: профілактика карієсу; лікування карієсу; лікування пульпіту; лікування періодонтиту; підготовка до протезування та власне протезування. Не вато терпіти зубний біль, а запалення кореневої оболонки зубів і поготів. Адже при появі періодонтиту страждають не тільки зуби, а й тканини навколо них. Періодонтит вважають найнебезпечнішим каріозним ускладненням. Приватний стоматолог Кам’янець лікар Кокоша допоможе вам позбутися будь-яких захворювань ротової порожнини. Також у даному стоматологічному кабінеті вам нададуть якісні посл...

Лікування зубів Кам'янець пропонує проводити у стоматологічному кабінеті лікаря Кокоша. Тут займаються лікуванням таких захворювань як:

  • профілактика карієсу;
  • лікування карієсу;
  • лікування пульпіту;
  • лікування періодонтиту;
  • підготовка до протезування та власне протезування.

Не вато терпіти зубний біль, а запалення кореневої оболонки зубів і поготів. Адже при появі періодонтиту страждають не тільки зуби, а й тканини навколо них. Періодонтит вважають найнебезпечнішим каріозним ускладненням. Приватний стоматолог Кам’янець лікар Кокоша допоможе вам позбутися будь-яких захворювань ротової порожнини.

Також у даному стоматологічному кабінеті вам нададуть якісні послуги парадонтолога, який позбавить вас таких неприємних захворювань, як гінгівіт, парадонтит і пародонтоз. Парадонтологіязаймається лікуванням запальних процесів, а вони в свою чергу виникають через недотримання гігієни ротової порожнини. Щоб не допускати цих помилок у стоматології лікаря Кокоша вас скерують на клінічне обстеження і підберуть правильне лікування.

Все ще шукаєте "приватний стоматолог Кам’янець", "стоматології Кам'янець"? Звертайтесь в стоматологічний кабінет лікаря Кокоша, де вас зустрінуть висококваліфіковані спеціалісти.

Медичні і оздоровчі центри

Стоматологія лікаря Кокоша О.В. як і інші медичні центри Кам’янця вирізняються професійністю та кваліфікованістю медичного персоналу. Щоб не шукати мережею "стоматологія Кам’янець-Подільський", "консультація стоматолога Кам’янець", введіть у пошуку "Кокоша О.В." і завітайте у стоматологічний кабінет лікаря Кокоші.

Медичні центри у Кам’янці спеціалізують на різноманітних профілях захворювань, а стоматологічний кабінет лікаря Кокоші забезпечує кваліфікованим підходом до найвибагливіших клієнтів.

Зубний біль – це не той біль, який можна терпіти, адже ускладнення від нього можуть бути непередбачуваними і несподіваними навіть для лікарів, тому не чекайте, доки доведеться відвідати стоматолога, а звертайтеся в стоматологію лікаря Кокоша при першій необхідності.

Відгуки